Session
Tree-shaking - z czym to się je?
Gdybyśmy żyli w idealnym świecie to tworzone przez nas aplikacje ładowały by się w mgnieniu oka, w dowolnym miejscu na świecie. Niestety, rzeczywistość jest trochę bardziej brutalna i zmusza nas do ograniczania ilości informacji przesyłanych przez sieć. W pewnym momencie napotkamy barierę, której nie będziemy mogli już obejść udając, że wcale nie jest aż tak źle. Na szczęście mamy w tej walce kilku sojuszników, a jednym z nich jest mechanizm nazywany tree-shaking. Co to jest? Jak działa? Dlaczego czasami nie działa, chociaż według wszystkich znaków na niebie i ziemi powinien działać? Tego dowiecie się w czasie tej prezentacji.
Warszawskie Dni Informatyki 2023
Please note that Sessionize is not responsible for the accuracy or validity of the data provided by speakers. If you suspect this profile to be fake or spam, please let us know.
Jump to top