Session

Co ze mną nie tak - o hiperaktywności w biznesie i jak przekuć to w nasz sukces

Impulsywni. Wszystko na ostatnią chwilę. Spóźnialscy. Pomysłowi. Rozkojarzeni. Paranoiczni. Nigdy nie stoimy w miejscu - wciąż szukamy nowego wyzwania. Świetnie działamy w czasie sztormy, flauta nas wypala. Tak naprawdę lubimy kryzysy i gdy coś się dzieje. Inaczej prokrastynujemy. Ale jednocześnie potrafimy wpaść we flow pracy na wiele godzin bez wody, jedzenia czy przerwy na toaletę. Rozumiemy więcej niż inni, ale gdy nie potrafimy osiągnąć lepszych rezultatów, to jeszcze bardziej wpędza nas to w depresje i lęki. Wszystko musi być po naszemu. Nie uznajemy autorytetów. Jesteśmy też kłótliwi choć pod spodem kryje się większa potrzeba bycia zauważonym, lubianym, kochanym, cenionym. Te objawy mogą stanowić podstawę w diagnozie ADHD czyli Attention Deficit Hyperactivity Disorder. To nie przypadek, że odsetek takich osób jest większy wśród przedsiębiorców czy marketingowców. Witam w moim świecie. ADHD to wyzwanie, ale i siła. Można z nim osiągnąć sukces. Nauczyłem się z tym żyć jako przedsiębiorca i wykorzystywać by odnosić sukcesy. I podzielę się swoim doświadczeniem.

Michael Guzowski

Tech Entrepreneur, Generalist, Do'er || IT Expert (Low-Code, No-Code) || Academic Lecturer || Combine business and ideas with people

Warsaw, Poland

View Speaker Profile

Please note that Sessionize is not responsible for the accuracy or validity of the data provided by speakers. If you suspect this profile to be fake or spam, please let us know.

Jump to top