Session

Jak No Code pomoże Ci wygrać wyścig o transformację cyfrową firmy?

Wg badań z 2021 firmy co roku wydają 1,3 mld dolarów na transformację cyfrową w celu poprawy wydajności, ponieważ liderzy cyfrowi osiągają lepsze wyniki od swoich konkurentów w niemal każdej branży. Jednak niestety projekty tego typu charakteryzują się także wysokim wskaźnikiem porażki sięgającym 90%, co skutkuje niekorzystnym wpływem na działalność firm i chęć dalszych innowacji. Mimo tego wg innego raportu 73% liderów biznesowych nadal uznaje transformację cyfrową za kluczową. Czy pozostaje więc ustawić się w rocznej kolejce oczekujac na moce przerobowe IT? Na szczęście są inne opcje. Jedną z nich jest wykorzystanie platform No-Code i Low-Code do transformacji cyfrowej czyli rozpoczęcie tzw Hyper Digital Transformation [HDT]. HDT i rozwijająca się rola Citizen Developerów stają się coraz powszechniejsze i wydają się być kluczowe dla przetrwania i rozwoju w szybko zmieniającym się środowisku biznesowym i technologicznym. Pokażę jak dojrzałe firmy identyfikują i wykorzystują potencjał stojący za zmianami jakie niesie HDT. Podzielę się inspirującymi przykładami dającymi m.in. 300% ROI w rok po zaledwie 5 dniach pracy. Przytoczę także sytuacje w których wdrażanie rozwiązań poprzez No Code i Low Code nie zakończyło się sukcesem, i zaproponuję co robić a czego nie robić, by transformacja przyniosła zamierzony efekt. Zastanowimy się wspólnie, czy te narzędzia są tylko "zabawkami" dla biznesu, czy faktycznie mogą być kluczowymi elementami w budowaniu zwinnych, bezpiecznych i skalowalnych rozwiązań cyfrowych.

Michael Guzowski

Tech Entrepreneur, Generalist, Do'er || IT Expert (Low-Code, No-Code) || Academic Lecturer || Combine business and ideas with people

Warsaw, Poland

Actions

Please note that Sessionize is not responsible for the accuracy or validity of the data provided by speakers. If you suspect this profile to be fake or spam, please let us know.

Jump to top