Session

Low-Code, Citizen Developers i Hyper Agile - wnioski po 6 latach doświadczenia

Automatyzacja procesów zwiększa efektywność biznesową co pozwala utrzymać konkurencyjność biznesu oraz generuje oszczędności. W tym celu coraz częściej korzysta się z narzędzi typu No-Code czy Low-Code opakowanych w proces Hyper Agile i wspierany przez Citizen Developers.

W projektach transformacyjnych w średnich i dużych przedsiębiorstwach biorę udział od początku swojej kariery zawodowej czyli od 2012 roku. Wpierw wdrażając intranety i tworząc aplikacje biznesowe, a od 2018 zarządzając spółką automatyzującą procesy biznesowe z użyciem narzędzi No-Code, Low-Code i RPA. Aktualnie przy wdrożeniach skupiam się na wspieraniu managerów IT w eksploracji, analizie, wdrożeniu i adopcji rozwiązań hyper agile. Widziałem wiele przykładów dużych spółek, które próbowały "na czuja" wykorzystywać rozwiązania Low-Code bądź powołać Citizen Developerów. A potem rolą moją i mojego zespołu było wpierw wyprostowanie, a później ułożenie prac.

Na tej sesji chcę podzielić się swoim doświadczeniem w pracy z działami IT takich firm jak: Budimex, Grupa NEUCA, Tchibo czy faktoringowy oddział jednego z czołowych banków w Polsce. Co działało, a co nie działało i jak można było temu zaradzić. Po tej sesji inaczej spojrzysz na projekty wykorzystujące No-Code i Low-Code, a może i na działania skupione wokół optymalizacji procesów. Podzielę się z Tobą swoimi przemyśleniami nt. stopni dojrzałości digitalizacji i tym jak godzę IT, Biznes i Citizen Developerów, a także analizę i narzędzia, aby z powodzeniem dostarczały wartość.

Michael Guzowski

Tech Entrepreneur, Generalist, Do'er || IT Expert (Low-Code, No-Code) || Academic Lecturer || Combine business and ideas with people

Warsaw, Poland

View Speaker Profile

Please note that Sessionize is not responsible for the accuracy or validity of the data provided by speakers. If you suspect this profile to be fake or spam, please let us know.

Jump to top