Session

Mistrzostwo w wykorzystaniu platform No-Code i Low-Code do zwinnej innowacji

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, imperatyw transformacji cyfrowej zderza się z ostrym niedoborem prawie 1 000 000 programistów na terenie UE, co jest pogłębiane przez ponad 80% firm borykających się z rekrutacją specjalistów IT. Czekanie na tradycyjne dostarczanie projektów przekracza granice tolerancji, co sprzyja wzrostowi popularności platform No-Code i Low-Code jako niezbędnych narzędzi do tworzenia aplikacji, botów, automatyzacji i więcej, przekształcając rynek i wprowadzając nowe role oraz strategie zarządzania.

Wykorzystując ponad 12 lat doświadczenia w IT, ze szczególnym naciskiem na rozwiązania No-Code i Low-Code przez ostatnie pięć lat, ta sesja oferuje dogłębną eksplorację sposobów, w jakie te technologie mogą znacząco przyspieszyć dostarczanie projektów i zwiększyć efektywność oraz odporność organizacyjną. Zagłębimy się w model dojrzałości Automatyzacji 2.0 oraz strategie maksymalizowania korzyści płynących z platform No-Code i Low-Code.

Uczestnicy – czy to menedżerowie, architekci czy dyrektorzy – opuszczą sesję z nową perspektywą na automatyzację procesów oraz uzyskają przewagę konkurencyjną na nadchodzące lata

Michael Guzowski

Tech Entrepreneur, Generalist, Do'er || IT Expert (Low-Code, No-Code) || Academic Lecturer || Combine business and ideas with people

Warsaw, Poland

Actions

Please note that Sessionize is not responsible for the accuracy or validity of the data provided by speakers. If you suspect this profile to be fake or spam, please let us know.

Jump to top