Session

Okiełznać galopujący postęp - jak hiper zwinnie automatyzować procesy w firmie?

Automatyzacja procesów zwiększa efektywność biznesową co pozwala utrzymać konkurencyjność biznesową oraz generuje oszczędności. W tym celu korzysta ze zdobyczy postępu technologicznego: AI, No Code, Low Code, RPA. Jednak wiele metodyk nie jest dostosowanych do tempa na jakie pozwalają najnowsze osiągnięcia IT. Hiper zwinne zarządzanie staje się specjalizacją, gdzie celem jest osiągnięcie większej efektywności przy zachowaniu monitorowania, przewidywalności i idącym w ślad za nimi większym bezpieczeństwem cyfrowym i zgodnością z regulacjami.

Celem każdego managera powinno być zarządzenie transformacją cyfrową procesów i osiągnięcie jej większej efektywności, monitorowania, przewidywalności i idącym w ślad za nimi większym bezpieczeństwem cyfrowym i zgodnością z regulacjami.

Na tej sesji poznasz wieloletnie doświadczenie w pracy z działami IT takich firm jak Budimex, jedna z wiodących firm budowlanych. Po tej sesji inaczej spojrzysz na działania skupione wokół optymalizacji procesów. Poznasz stopnie dojrzałości i dowiesz się jak ułożyć zdobycze analizy biznesowej i IT w proces uwzględniający nowe role (Citizen Developers, Fusion Team). Celem jest by osiągnąć mierzalny sukces dzieki Hyper Digital Transformation. A Ty zdobędziesz wiedzę, która da Ci przewagę na nadchodzące lata.

Michael Guzowski

Tech Entrepreneur, Generalist, Do'er || IT Expert (Low-Code, No-Code) || Academic Lecturer || Combine business and ideas with people

Warsaw, Poland

Actions

Please note that Sessionize is not responsible for the accuracy or validity of the data provided by speakers. If you suspect this profile to be fake or spam, please let us know.

Jump to top