Session

Power Platform - Tips for Scale: Based on a True Story

Podzielę się doświadczeniami z pierwszej ręki, wyciągniętymi wnioskami i wskazówkami, jak przezwyciężyć typowe wyzwania podczas skalowania projektu Power Platform.
Słuchacze mogą spodziewać się:
— jak zidentyfikować właściwą architekturę i podejście do pomyślnego skalowania rozwiązań zawierających komponenty Power Apps, Power Automate i Dataverse.
- Jakie są najlepsze praktyki w zakresie zarządzania, bezpieczeństwa i monitorowania w celu utrzymania kontroli i zgodności podczas pracy w bardzo restrykcyjnym środowisku (branża usług finansowych)
- Reagowanie na sytuacje związane z optymalizacją wydajności i zarządzaniem zużyciem zasobów, aby zapewnić płynne działanie użytkownika (np. Canvas Apps vs PCF vs Model-Driven)
— Jak wykorzystać najnowsze aktualizacje i funkcje platformy Power Platform, aby przyspieszyć wzrost i rozwój.

Wszystko okraszone szczyptą case studies, wraz z wyzwaniami, przed którymi stanęliśmy i strategiami, które zastosowali, aby je pokonać.

Niezależnie od tego, czy jesteś programistą Power Platform, specjalistą IT czy osobą decyzyjną, ta sesja dostarczy Ci bezcennej wiedzy i praktycznych wskazówek, jak skutecznie skalować projekty Power Platform i uwolnić ich pełny potencjał.

Dołącz do nas na tej sesji i wyjdź z bogatą wiedzą, praktycznymi wskazówkami i inspiracją do skalowania projektów Power Platform z pewnością i sukcesem.

Do zobaczenia!

Michael Guzowski

Tech Entrepreneur, Generalist, Do'er || IT Expert (Low-Code, No-Code) || Academic Lecturer || Combine business and ideas with people

Warsaw, Poland

View Speaker Profile